A už je tu zas!

Napsal Sora-nee (») 3. 11. 2014 v kategorii Bleach > Jednodielne, přečteno: 500×
48514.jpg

Halloweenska párty bola v plnom prúde. Rukia, ako dobrá víla, si šťastne tancovala so svojím princom – Ichigom; Orihime, ako slúžka, roznášala okolitým maskám drinky, pričom ju playboy (Grimmjow) obdarovával zvodnými pohľadmi; Rangiku (červená karkulka) už ležala v podnapitom stave na svojom vlkovi (Ginovi) pod barovým stolom; a nejaký balvan to všetko bez slova pozoroval z bezpečnej vzdialenosti (Chad).

Odrazu sa však dvere od podniku rozleteli, a tým narušili pohodu, ktorá v klube doteraz vládla. V dverách stála – ako každoročne – malá, špinavá, rozpáraná hračka s jedným okom visiacim na tenkej nitke a bavlnou vytŕčajúcou hádam z každej časti jej zúboženého plyšového telíčka.

„Už je tu zas...“ Neveriacky zakrútil hlavou Ichigo a pritúlil si k sebe vystrašenú Rukiu. „Frankensteinovo monštrum!“

Zahrmenie.

„Opäť ste na mňa zabudli! Viete si predstaviť, čím všetkým som si musel prejsť, aby som sa sem dostal?!“

Štítky: Jednorázovky
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Noe z IP 178.23.88.*** | 3.11.2014 19:24
No, tak toto ma pobavilo xD Už dnes som naozaj potrebovala niečo na rozveselenie, keďže sa mi akosi nedarí xD Grimmjow je samozrejme playboy - to nemusí byť ani Halloween smile smile Ale, že by Chad bol balvan... hmm, akože to na neho aj sedí xD A Rangiku ako inak, ako opitá, samozrejme smile smile
A to monštrum, je akože Kon? To mu zabránili v tom, aby šiel na tú párty, a tak sa ponáhľal pomstiť sa im, že sa pri tom tak doriadil? xD To by som si ináč vedela živo predstaviť xD
Kratučké, ale pobavilo ma to smile Thanks! smile
Sora-nee | 6.11.2014 15:18
A vystihla si to lepšie ako ja... veľmi som nad tým nerozmýšľala, že prečo každý rok príde ako rozbitý traktor. smile You are welcome!! (pre teba všetko xD)


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a sedm