Nevinné detské hry

Napsal Sora-nee (») 24. 12. 2014 v kategorii Jednodielne, přečteno: 696×
24030-anime-paradise-cute-snow-girl-zpsd99a93e1.jpg

"Hej! Hraj láskavo férovo, áno?" Zamračene som naňho zazerala, no s mikulášskou čiapkou to  muselo vyzerať skôr vtipne ako hrozivo. Nathan sa na mňa pobavene pozrel spod šticu čiernych vlasov a uškrnul sa.

"Ale, ale... hádam si sa mi nenahnevala."

"Aký krypel by dal v slove hniť tvrdé y?!" vyprskla som rozčúlene a dala mu doštičky s písmenami naspäť.

"Dúfal som, že mi to uznáš..." Pokrčil plecom, načo som sa hystericky zasmiala.

"Takéto slovo by ti nikto neuznal!"

"Ani keby som ti to nejako splatil?" Nadvihol obočie, pričom sa mu nebezpečne zalesklo v očiach. Nasucho som preglgla a radšej sa od neho ďaleko odtiahla.

"Zabudni na podplácanie, kamoš. Poďme, hraj ďalej!" Popohnala som ho, keď som sa začínala cítiť trocha nepríjemne. Nathan si urazene odfrkol, no svoj pohľad preniesol na doštičky pred sebou. Chvíľu ich zadumane pozoroval, až nakoniec nejaké pred seba vyložil.

Obliala ma červeň. "To nemôžeš myslieť vážne..."

"Ty si chcela, aby som vymyslel niečo iné." Pokrčil ľahostajne plecom.

"Dohodnime sa, že takéto slová nebudeme používať, jasné?"

"Nie! Vieš koľko mi trvalo, kým som to vymyslel?" obhajoval si svoje Nathan.

"POVEDALA SOM NIE A BASTA!" Zakričala som a natiahla sa za papierom s poznámkami, aby si tam nemohol dopísať body za slovo.

"A ja som povedal, že áno!" Zamračil sa na mňa a vytrhol mi z ruky papier.

"Vráť mi to!"

"Až keď si dopíšem body."

"Ani omylom!" Natiahla som sa za ním ponad stôl, načo som ale neudržala rovnováhu a zvalila sa naňho. Zhodila som pri tom niekoľko doštičiek z hry, ktoré sa nešikovne odkotúľali pod skriňu.

"Ty si mi teda šikovná," hlesol Nathan a zvalený na zemi sa rezignovane oprel hlavou o parkety, " Ako sa teraz budeme hrať?"

Nadvihla som sa lakťami na jeho hrudi a priplazila sa ku skrini. Ale nech by sa moja ruka zmenšila hneď niekoľko krát, do malého priestoru pod skriňou by sa proste nevošla. Sklamane som si povzdychla.

"Nedokážeš tú skriňu odsunúť?"

"Budem musieť počkať na Liama alebo Jakea... samému sa mi toto hovädo nepodarí odsunúť." Zakrútil hlavou a posadil sa.

"Tak, čo budeme robiť teraz? Hrať sa mi to už nechce," zamumlala som a jeho pohľad zablúdil ku oknu. Práve snežilo a jemu sa zjavne už nechcelo sedieť vo vnútri.

"Poď..." zavelil a chytil ma za ruku.

"Počkaj, neupraceme to?"

"Neskôr."

Obliekla som si teda vlnený sveter a pobrala sa za Nathanom. Ten už sa obúval a pospevoval si pri tom pesničku "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš". Pousmiala som sa a začala sa obliekať do zimy.

"Tu máš!" Nebola som pripravená na taký rýchly útok. Nathan ma zhodil pod seba do snehu a začal mi zhŕňať na telo sneh.

"Ty idiot! Vieš aké je to ľadové?!" zasyčala som a hodila mu do ksichtu snehovú guľu. Využila som chvíľu nepozornosti a zhodila ho zo seba. Rýchlo som si od neho urobila odstup a začala si tvoriť muníciu.

Prvý polčas som vyhrávala ja, no ten druhý sa nejako rozbehol a bola som totálne celá od snehu. Nakoniec, keď už sme obaja nevládali sme sa dohodli, že to bola remíza. Otvorila som dvere a rýchlo zo seba zhodila premočené veci.

"Už nikdy s tebou nebudem hrať guľovačku," zamrmlala som a celá premrznutá sa vybrala do kúpeľne. Ani si neviete predstaviť, aká to bola úľava rozvaliť sa v horúcej vani! Myslela som si, že sa od blaha roztopím. Zhrozenie však prišlo vtedy, keď som zistila, že som si zabudla zobrať veci na prezlečenie. Obalila som sa do uteráka a opatrne otvorila dvere.

"Nathan?" špitla som potichu.

"Áno?" ozvalo sa z miestnosti oproti. Úprimne.. divila som sa, že ma počul.

"Mohol by si mi, prosím ťa, priniesť šaty na prezlečenie?"

Vyšiel zo svojej izby a oprel sa o rám dverí. "Prečo by som mal?"

"Nebudem na teba zlá?"

"Viem aj o lepších veciach..." Tajomne sa usmial a podišiel k dverám kúpeľni. Zamrznuto som ostala stáť na mieste. Č- čo to robí?

Precitla som až vtedy, keď sa prešmykol cez dvere a precízne ich za sebou zamkol.

"Čo mieniš ako robiť?" Vyhúkane som od neho odstúpila. Presne som vedela, čo zamýšľa. Len som tomu, akosi, nemohla veriť.

"Čo povieš na menšiu hru?" Nevinne sa usmial a jeho tvár sa ku mne nebezpečne naklonila. Cítila som pri krku jeho teplý dych a keď mi vošiel dlaňou do vlasov, prešla mnou nekontrolovateľná triaška.

"Hru?" vydýchla som a privrela oči. Cítila som, ako mi jeho horúce pery jemne prechádzali po celom krku. Nedokázala som od neho odstúpiť... no, ani som nechcela.

"Správne, hru." Usmial sa a voľnou rukou si ma k sebe pritiahol ešte bližšie...


A teraz nech si každý domyslí, čo sa asi tak bude diať ďalej. *úsmev malého anjelika* Ale vážne... ja takéto scénky proste písať neviem... no aj tak vám všetkým prajem veselé Vianoce a dúfam, že sa vám darček odo mňa aspoň trocha páčil. :)

Štítky: Jednorázovky
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Noe z IP 178.23.88.*** | 24.12.2014 16:56
Yup, domyslíme... napríklad, že ho utopila vo vani... xD Fajn, dobre, pochopila som, som ticho smile Asi to nebude ono smile No, v každom prípade vydarená jednorázovka, pobavila ma, len tuším si tam mala raz nedobre napísané meno... Teraz sa chudák volá Nathan alebo Mike? smile Dobre, odhliadnuc od tohto, sa mi to naozaj veľmi páčilo smile
A keď som už tu, tak ti prajem krásne Vianoce, veľa darčekov a dobrých nápadov smile
Sora-nee | 24.12.2014 20:34
Ups, moja chyba... ďakujem, aj tebe krásne Vianoce. smile
Tsuki-chan z IP 213.181.130.*** | 26.12.2014 23:16
smile dokážem si domyslieť :d takže nevinné detské hry hmm ? smile skvelá jednorázovka mi vykúzlila úsmev na perách smile
Sora-nee | 27.12.2014 16:27
Ďakujem. ^^


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a osm