Sorrow..

Napsal Sora-nee (») 5. 7. 2015 v kategorii Ostatné, přečteno: 324×

Naštvane som vyletela z domu a utekala.

Utekala ďaleko od nej. Prečo mi to sakra robí?! Slzy mi stekali po tvári a po chvíli som zistila, že nie iba slzy.. z mračien nado mnou sa začali spúšťať dažďové kvapky a neskôr neostalo miesto, ktoré by bolo suché. 

Ešte stále som utekala, necítila som únavu. Nenávisť ma poháňala ďalej a vlievala do mňa silu. Neprestala som utekať ani vtedy, keď som spadla. Cítila som bolesť, no aj tá hneď pominula ako som si spomenula na osobu, čo mi toto všetko spôsobila. Všetko utrpenie, ktoré som kvôli nej musela znášať. 

Teplá krv mi stekala po lýtku a ja som utekala ďalej. Ignorovala som bolesť, veď ako som ju mohla vnímať, keď som mala dušu roztrhanú na tie najmenšie kúsky? Ešte boli poriadne podupané v zemi, aby sa už nikdy nedali dať dokopy. 

Zaťala som zuby a prestala utekať. Svoju nenávisť som presmerovala na najbližší objekt, ktorý som uvidela. Zovrela som ruky v päste a začala som všetkou silou udierať do steny bledého domu. Keď som pocítila bolesť, ešte zúrivejšie som do nej mlátila. Pocítila som potrebu zapojiť do búchnia aj svoje nohy, no už len moja nešikovnosť mi to nedovolila. Vzlykla som a celou silou som kopla do steny. Moja zranená noha ma zradila a ja som padla na zem. Už som nepotláčala plač. 

Objala som si kolená a telo sa mi trhane dvíhalo popri hlasných vzlykoch. Prečo... prečo som musela takto skončiť? Prečo je tak ťažké odpustiť? 

Nadvihla som sa na lakťoch z mláky, v ktorej som skončila a prevrátila sa na chrbát. Dažďové kvapky mi stekali po tvári a ja som tuho zavrela oči. Aj napriek nesmiernej bolesti som sa postavila. Nohy mi oťaželi a ja som si myslela, že každú chvíľu ma pustia k zemi. 

"Nenávidím ťa," zašepkala som. 

V očiach mi blčal oheň.

Pozrela som sa do oblakov a zakričala - "Nenávidím ťa!"

V tej chvíli dážď ustal a mňa ožiarili slnečné lúče. Utrela som si posledné slzy a vybrala sa preč. V mojom vnútri sa usadil chladný pokoj. 

A už som necítila nič.

Štítky: Jednorázovky
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Noe z IP 178.23.88.*** | 5.7.2015 19:35
Áno, toto som si predstavila, ale zrejme nie tak, ako to bolo myslené xD
Ale jasné, takéto nálady má každý. Dobre padne človeku "zbaviť sa" toho napätia a písanie je naozaj neškodný spôsob.
Ináč je to dobré, aj keď mňa rozosmiala tá veta. Bodaj by sa občas naozaj dalo nič necítiť... hmm...
Sora-nee | 5.7.2015 20:11
Ja som vtipná aj vtedy, keď nechcem, ty kokso! :DD
A nič necítiť sa dá, len bohužiaľ  nie navždy...
Petrikin.blogspot.sk z IP 195.91.11.*** | 5.8.2015 18:39
Nechápem, ako môže niekto, kto dokaze takto skladať vety,chcieť prestať písať :) síce, kebyze som nestravila celý deň na kúpalisku, asi by som z toho dostala depku :D no zaujal ma ten záver :) škoda, že je to kratšie :) ale zasa si čitateľ môže veľa toho domyslieť :)


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
  [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět